top of page

Webinář pro manažery

Získejte každý den hodinu navíc a využijte ji pro sebe

Jeden úkol dokončíte, 4 další naskočí. To samé se děje s e-maily. Kalendář zaplněný schůzkami celý den. A vy máte pocit, že se vám rozskočí hlava a nebere to konce. Čas na sebe a rodinu? Nezbývá. Změňte to díky webinářům pro manažery.

 

Řešení může být jednodušší, než si myslíte.

Registrujte se na webinář Vyšší výkon bez tlaku a stresu a získejte prostor pro sebe, na rodinu i koníčky.

CO VÁM WEBINÁŘ PŘINESE

 • Ukážeme si, jak na výkon bez tlaku a stresu podle vědeckých poznatků
  o fungování mozku

 • Dozvíte se, co neodmyslitelně k výkonnosti a spokojenosti patří a na co nezapomenout.

 • Získáte jednoduchý nástroj, se kterým získáte 1 hodinu denně navíc.

Image by Milad Fakurian

JAK WEBINÁŘ PROBÍHÁ

 • Online na ZOOM

 • Délka bezplatného webináře je 60 minut

 • Zaregistrovaným přijde odkaz na webinář e-mailem

 • Účastníci budou mít prostor na dotazy

PRO KOHO JE VHODNÝ

 • Manažeři, lídři, ředitelé firem, kteří chtějí vést své týmy, projekty a firmy úspěšně, efektivně a lidsky. Zajímají se dlouhodobě udržitelnou výkonnost, prosperitu a spokojenost svou i lidí kolem nich.

 • HR a L&D specialisté, kteří hledají profesionální partnery pro své manažery, lídry a ředitele ve firmě.

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDE

RNDr. Eva Weberová, ACC (ICF) – koučka, mentorka a bývalá senior manažerka


Byla jsem v podobné situaci jako vy či vaši kolegové. Vedla jsem týmy různých velikostí, snažila se plnit korporátní cíle a do toho řešila besídky a kroužky svých dětí.

 Po 14 letech v managementu mezinárodních firem jsem se rozhodla předat svoji roli kolegyni a být oporou manažerům, lídrům a ředitelům firem (mužům i ženám), kteří chtějí vést své týmy úspěšně, efektivně a lidsky a zároveň chtějí být plnohodnotnými partnery svým blízkým i sami sobě.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI WEBINÁŘE

Je vidět, že Eva ví, o čem mluví, a že má mnoho zkušeností. Z kurzu jsem si vzala hodně podnětů – nejen jak komunikovat se svým podřízeným kolegou, ale také jaké jsou klíčové dovednosti leaderů. Kurz velmi doporučuji.

I když už člověk zná nějakou tu teorii o správném leadershipu, tak je moc užitečné nechat se vést a dopřát sobě a svému týmu tuhle reflexi, připomenout si, co je důležité nebo co nastavit lépe. Skvělé je, že se můžete ptát ve skupině nebo živě, ujistit se, jestli jste uvažoval správně, nebo třeba dostat nový impuls a cítit tak zase na chvíli podporu.

Eva vám odpoví na otázky, které ještě třeba ani nemáte zformulované. Je to skvělý kurz, ve kterém jsem dostala rady na to, jak zvládnout tým a podnítit ho, jak splnit majitelova očekávání, ale zároveň komunikovat s týmem tak, aby i oni byli spokojení. Otevřelo mi to dveře na to, podívat se na sebe i na tým z druhé strany. Moc mi to pomohlo v osobním životě i ve firmě.

Každá zaradená téma programu Tým jedna báseň bola mimoriadne prínosná a celý program bol vedený profesionálne. Ďakujem za skvelý a ľudský prístup, prepájanie tém s príkladmi z manažérskej praxe aj za možnosť inšpirovať sa praxou iných účastníkov.

Pravidelně vypisuji termíny webináře Výšší výkon bez tlaku a stresu. Pokud je termín k dispozici, přihlaste se. Pokud není, nechte mi váš e-mail a dám vědět, až se bude webinář opět konat.

bottom of page