Příběhy

Růstový hormon

v každém z nás

Nastavila jsem si systém, aby všichni dostávali péči a abych se z toho nezbláznila

Při každém setkání s Evou jsem se uklidnila a vrátila zpět tam, kde jsem potřebovala být. Pomohla mi srovnat si myšlenky a definovat priority, a naopak upustit od věcí, které jen zabírají čas. Nastavila jsem si systém práce se svými lídry a systém vzdělávání offline i online pro členy týmu. Tak aby všichni členové mé obchodní a cestovatelské skupiny dostávali péči a informace a přitom, abych se z toho tzv. nezbláznila.
 
Moc děkuji za pomoc a profesionální přístup.
Manažerka, podnikatelka,
Fireflies

Naučila jsem se využívat svůj čas efektivněji


Největším přínosem pro mě byly různé tipy, jak můžu pracovat se svým časem, aktivitou během dne apod. Naučila jsem využívat svůj čas efektivněji. Tím zvládám moje vysoké pracovní nasazení, péči o rodinu a také si užívám svého splněného snu. Velké aha pro mne bylo i to, že koučink probíhal na více cílů, jak pracovní, tak i osobní.

Eva je profesionál, který nic nenutí, inspiruje a napomáhá klientovi k dosažení jeho cílů.

 
 
 
 

 

Zakladatelka a šéfredaktorka, časopis Intimita

Vyřešil jsem poměrně zásadní rozhodnutí a soustředil svoji pozornost

Řešil jsem poměrně zásadní rozhodnutí ohledně svého profesního nasměrování a úlevu od velkého vnitřního napětí. Potřeboval jsem si zvolit a soustředit svoji pozornost a od kouče jsem očekával profesionální přístup, vedení k cíli a praktickou zpětnou vazbu. Všechna očekávání byla zcela naplněna.

Oceňuji připravenost,
profesionální přístup, odborné pozadí a zkušenosti z praxe, strukturovanost a komplexní pojetí.

Výrobní ředitel,
AGC Fenestra, a.s.

Eva Weberová

koučka a lektorka úspěšného leadershipu