top of page

Tým jedna báseň

Zlepšete fungování týmu už za 4 týdny

Jak tým funguje, záleží do značné míry na vás. Proto se v programu Tým jedna báseň zaměříme na prohloubení vašich dovedností lídra budoucnosti. Ty vám napomůžou k tomu, abyste vedli svůj tým úspěšně, efektivně i lidsky a zároveň si uvolnili ruce i hlavu.

jak

Přidejte se do kurzu Tým jedna báseň a začněte změnu ještě dnes

 

Během online kurzu si ujasníte, co vede k tomu, aby váš tým fungoval jedna báseň, a naplánujete si konkrétní kroky, kterými posunete sebe i svůj tým. Odstraníte zdi mezi vedoucím a zaměstnanci a získáte tým, který bude fungovat k vaší spokojenosti.

NA CO SE ZAMĚŘÍME

 

1. týden: Kdo jsem já a kdo oni

V této fázi se zaměříme na vaši roli a role v týmu. Zreflektujete si, jak s týmem komunikujete a jakou zastáváte úlohu.

 

2. týden: Co znamená lepší fungování týmu

Ve druhém týdnu se zaměříme na to, co pro vás skutečně znamená, že tým bude fungovat lépe. Nastavíte si konkrétní kroky, které k lepšímu fungování povedou.

3. týden: Klíčové dovednosti lídra

Zde si prohloubíte pět zásadních dovedností moderního lídra, které potřebujete, pokud chcete mít tým fungující jedna báseň.

4. týden: Čemu dát stopku a čemu zelenou

Nakonec probereme důležité téma: v jakých činnostech pokračovat a které bude třeba vypustit, abyste si konečně uvolnili ruce.

DALL·E 2024-04-22 17.25.59 - Refine the facial features of the people in the corporate wor

JAK PROGRAM TÝM JEDNA BÁSEŇ PROBÍHÁ

  • Každý týden dostanete přístup ke krátkému vzdělávacímu videu (10–15 minut), které zhlédnete dle svých časových možností. 

  • Každý týden se na hodinu až dvě setkáme online na Zoomu, kde budete mít možnost diskutovat, ptát se a inspirovat se i od ostatních účastníků programu.

  • Po celou dobu kurzu budeme také ve spojení pro inspiraci, sdílení a dotazy v uzavřené skupině na Facebooku. Účast ve skupině je dobrovolná, ale je určitě výhodou.

Termín

Zatím není vypsaný termín, ale i díky vám možná brzy bude

Děkuji za váš zájem o tento program. Zatím není stanovené datum, ale jakmile se přihlásí dost účastníků, termín vypíšu. Stačí, když zadáte e-mail níže a budete první, kdo se o spuštění přihlášek dozví.

Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkuji za Váš e-mail.

KURZEM VÁS PROVEDE

RNDr. Eva Weberová, ACC (ICF) – koučka, mentorka a bývalá senior manažerka


Byla jsem v podobné situaci jako vy či vaši kolegové. Vedla jsem týmy různých velikostí, snažila se plnit korporátní cíle a do toho řešila besídky a kroužky svých dětí.

 Po 14 letech v managementu mezinárodních firem jsem se rozhodla předat svoji roli kolegyni a být oporou manažerům, lídrům a ředitelům firem (mužům i ženám), kteří chtějí vést své týmy úspěšně, efektivně a lidsky a zároveň chtějí být plnohodnotnými partnery svým blízkým i sami sobě.

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI KURZU

Je vidět, že Eva ví, o čem mluví, a že má mnoho zkušeností. Z kurzu jsem si vzala hodně podnětů – nejen jak komunikovat se svým podřízeným kolegou, ale také jaké jsou klíčové dovednosti leaderů. Kurz velmi doporučuji.

I když už člověk zná nějakou tu teorii o správném leadershipu, tak je moc užitečné nechat se vést a dopřát sobě a svému týmu tuhle reflexi, připomenout si, co je důležité nebo co nastavit lépe. Skvělé je, že se můžete ptát ve skupině nebo živě, ujistit se, jestli jste uvažoval správně, nebo třeba dostat nový impuls a cítit tak zase na chvíli podporu.

Eva vám odpoví na otázky, které ještě třeba ani nemáte zformulované. Je to skvělý kurz, ve kterém jsem dostala rady na to, jak zvládnout tým a podnítit ho, jak splnit majitelova očekávání, ale zároveň komunikovat s týmem tak, aby i oni byli spokojení. Otevřelo mi to dveře na to, podívat se na sebe i na tým z druhé strany. Moc mi to pomohlo v osobním životě i ve firmě.

Každá zaradená téma programu Tým jedna báseň bola mimoriadne prínosná a celý program bol vedený profesionálne. Ďakujem za skvelý a ľudský prístup, prepájanie tém s príkladmi z manažérskej praxe aj za možnosť inšpirovať sa praxou iných účastníkov.

Přidejte se k absolventům i vy.

Udělejte první krok k týmu jedna báseň ještě dnes.

bottom of page