top of page
Skutečný leadership
Skutečný leadership
Termín zatím není vypsaný
program pro lidi ve vedení
Staňte se skutečným lídrem a žijte plnohodnotný pracovní a osobní život.
Registrace do programu

Skutečný leadership

Když jste na vedoucí pozici a máte fungující tým, máte z poloviny vyhráno. Už se vám konečně podařilo, že pracujete standardních osm hodin denně. Vaši práci máte rádi. Vaši rodinu, přátele a svoje záliby taky, ale na ně nezbývá už tolik času a energie, kterou byste si představovali. Jako lídři jste tahouni společnosti. Máte dopad a může být větší, než si myslíte.

 • Vedete už několik let týmy, chcete být dobrým, férovým a inspirujícím lídrem?

 • Chcete vést své týmy a projekty úspěšně, efektivně a lidsky a zároveň mít dostatek času a energie pro svoji rodinu a pro sebe?

 • Máte fungující tým, a přesto se cítíte často vnitřně ve stresu?

 • Zjišťujete, že vaše pracovní tempo není dlouhodobě udržitelné a váš osobní život vám spíš proplouvá mezi prsty?

Dejte sobě jasnou prioritu.

 

Řešení může být blíž, než si myslíte. K vašemu vytouženému plnohodnotnému životu se můžete posunout už za několik týdnů.
 

Pojďte zažít obrovský pocit úlevy a naplnění, protože

 • můžete chodit domů s čistou hlavou a užít si tak společný čas s rodinou

 • můžete mít dostatek času i energie pro sebe a své záliby

 • si můžete vážit běžných, každodenních činností, které se v rodině dějí a přestat je brát jako povinnost

 • můžete pomoct sami sobě a reagovat na nepříjemné situace jinak než dosud

 • budování vztahu s dětmi je pro váš spokojený život zásadní a není možné to odsunout a čas vrátit

Depositphotos_532783082_L.jpg

Objevte nové
způsoby vedení
týmu i života.

Z vlastní mnohaleté manažerské zkušenosti vím, že skutečný leadership je klíčem k výkonnosti, prosperitě a spokojenosti manažerů, jejich týmů, firem, jejich osobních životů i společnosti jako takové.

V programu Skutečný leadership získáte užitečné nástroje pro to, aby se vám dařilo nejen v práci, ale i doma.
 

 • Díky společným online skupinovým setkáním, konkrétním nástrojům a jednoduchým úkolům se posunete ve vašem pracovním i osobním životě o zásadní kus dál. 

 • Inspirujete se i od ostatních manažerů, kteří řeší podobné výzvy jako vy. 

 • Zjistíte, co vy konkrétně potřebujete udělat, abyste vedli váš tým, projekt nebo firmu úspěšně, efektivně a lidsky a zároveň měli víc času a energie pro sebe a svůj osobní život.

Jak
program
probíhá

 • Online na ZOOM ve skupině max. 15 účastníků.

 • Každou středu se potkáme v 18:00-19:30.

 • Povíme si nejnutnější teorii a důraz dáme na vaši praxi.

 • Budeme také společně diskutovat, sdílet a inspirovat se navzájem.

 • Každý týden dostanete užitečné nástroje a pracovní listy pro váš plnohodnotný život přímo do vašich emailových schránek.

 • Všechna online setkání budou nahrávána a budete mít k dispozici záznam.

 • VIP verze programu obsahuje navíc 3x60 minut individuálního koučinku po skončení skupinového programu

Pro
koho je program

Manažeři, ředitelé nebo CEO ve firmách (ženy i muži), kteří vedou tým, chtějí ho vést úspěšně, efektivně a lidsky a zároveň chtějí mít dostatek času a energie pro rodinu, přátele i pro sebe.

Co vás v programu čeká?

Kdo program povede

RNDr. Eva Weberová, ACC (ICF), koučka, mentorka a senior manažerka

Díky 14 letům praxe na manažerských pozicích vám rozumím. Za tu řadu let ve vedení jsem poznala, jak způsob, kterým manažeři a lídři firem vedou své týmy a projekty, značně ovlivňuje firemní výsledky, spokojenost jich samotných i lidí kolem nich.

Vyberte si:

1) 4týdenní skupinový online program: 9.979,- Kč

2) VIP program: 15.328,- Kč
(obsahuje 4týdenní skupinový online program + následně 3x60 minut individuální spolupráce)

Momentálně nejsou vypsány termíny pro tento skupinový program. Nechte mi na sebe kontakt a já vám dám vědět hned jak spustím možnost přihlášení.

Eva Weberová

Co o mě říkají

Moji klienti, účastníci programů i bývalí kolegové mě nejčastěji oceňují za moji lidskost, profesionalitu a prokazatelnou praxi v managementu mezinárodních projektů a týmů:

"Očekával jsem profesionální přístup, vedení k cíli a praktickou zpětnou vazbu. Všechna očekávání byla zcela naplněna. Oceňuji připravenost, profesionální přístup, odborné pozadí a zkušenosti z praxe, strukturovanost a komplexní pojetí." Stanislav Valenta, výrobní ředitel AGC Fenestra, a.s. po intenzivní 3měsíční individuální spolupráci

" Každá zaradená téma bola mimoriadne prínosná a program bol vedený profesionálne. Ďakujem za skvelý a ľudský prístup, prepájanie tém s príkladmi z manažérskej praxe pre lepšie uchopenie riešených tém. Ďakujem aj za možnosť inšpirovať sa praxou iných účastníkov." Petra Laktišová, vedoucí týmu a vysokoškolská pedagožka Žilinské univerzity v Žilině po  skupinovém programu Tým jedna báseň

"Bavilo mě to s vámi. Děkuji za příležitost, která přišla, když jsem nastoupila do rozjetého vlaku. Oceňuji, že jsem se mohla doptat na konkrétní situace z praxe." Lenka Třísková, oblastní ředitelka Raiffeisen stavební spořitelna po skupinovém programu Tým jedna báseň

Časté dotazy

Nejsem si jist(á), jestli se budu moci zúčastnit všech online setkání. Bude k dispozii záznam? Ano. Pokud by vám do našeho společného termínu něco bezodkladného přišlo, budete mít k dispozici záznam.

Je náplň programu pevně daná nebo se budu moci také doptat na svoje konkrétní situace z praxe? Cílem programu je, aby byl pro účastníky maximálně užitečný. Jeho náplň určuje rámec programu a vaše dotazy jsou určitě na místě.

Kdy můžu využít individuální spolupráci s Vámi (1:1)? Pokud si pořídíte VIP vstupenku do programu, tak po jeho skončení budete moci využít 3x60 minut individuálního koučinku po následující 3 měsíce. Termíny si budete moci naplánovat už v průběhu skupinového programu.

 

Můžu si tento program pořídit celý jako individuální program? V případě, že byste raději uvítal(a) absolvovat tento program dle vašich jiných časových možností a individuálně, ozvěte se mi na kouc@evaweberova.cz. Ráda s Vámi proberu možnosti individuální spolupráce.

Eva Weberová

Registrujte se do programu
Skutečný leadership

a posuňte se tak blíž vašemu plnohodnotnému pracovnímu i osobnímu životu

Momentálně nejsou vypsány termíny pro tento skupinový program. Nechte mi na sebe kontakt a já vám dám vědět hned jak spustím možnost přihlášení.

Závaznou registrací souhlasím s Obchodními podmínkami a beru na vědomí Informace o zpracování osobních údajů.

bottom of page