top of page

„Jak se chci mít, co chci dělat, kde chci být.“

Koučování je vyústěním mé vlastní životní cesty.

Jako manažerka zodpovědná za 40 lidí v týmu jsem se dostala pod velký tlak. Chtěla jsem plnit náročné korporátní cíle, poskytnout maximální servis zákazníkům a současně být podporujícím lídrem pro své kolegy.

Postupně jsem se dostala do kleští. Pracovala jsem minimálně 12 hodin denně. Nosila jsem si práci domů. Byla jsem tak zavalená prací, že jsem byla schopná odejít z domu a na nose mít brýle mého manžela. Nebo jsem si třeba až na poslední chvíli před vyzvednutím dítěte ze školky uvědomila, že děti mají besídku.

Není to žádná katastrofa. Ale jsou to ty první momenty, kdy se mi rozblikaly vnitřní kontrolky a  já si uvědomila, že to chci změnit.

Zastavila jsem se, přeskládala si priority a zjistila jsem, jak zase najít rovnováhu mezi kariérou a osobním životem. Jak neztratit dobrý pocit z práce, získat zpět čas pro rodinu a mít prostor pro sebe a své zájmy.

Zaměřila jsem na věci, které mi dávají největší smysl a těm jsem věnovala svou další energii. Uvolnily se mi ruce.​ Získaný čas jsem věnovala svému rozhodnutí zúročit své talenty a letité manažerské dovednosti nejenom při rozvoji sebe samé a svého týmu.

 

Rozhodla jsem se pro další vzdělání v oblasti koučinku, abych pomáhala na cestě v osobním rozvoji třeba právě i vám.

Eva Weberová - koučka a lektorka úspěšného leadershipu
Eva Weberová - koučka a lektorka úspěšného leadershipu

Růstový hormon v sobě nosím celý život.

Jako malá holka jsem se chtěla věnovat profesionálnímu lyžování. Šla jsem si za svým a stala jsem se instruktorkou lyžování.

Toužila jsem cestovat a navzdory rodičům jsem odjela na Nový Zéland. Získala jsem nezapomenutelné zážitky a hodně se toho o sobě naučila.

Učení se je pro mne nikdy nekončící proces. Abych byla přínosem pro druhé, neustále na sobě pracuji. Mám za sebou Professional výcvik koučů u Dr. Vladimíra Tuky. Ten zatím jako jediný kouč v České republice a na Slovensku, získal nejvyšší stupeň certifikace Master Certified Coach (MCC) u Mezinárodní federace koučů (ICF).

 

Tímto moje učení nekončí. Absolvovala jsem program „Rozvoj TOP koučů“ u Neuroleadership s.r.o., získala certifikaci ACC u Mezinárodní federace koučů (ICF) a dále se vzdělávám.

Moje talenty podle Gallup testu

Učení

Učím se ze zážitků běžného dne.

Vždy si řeknu,
co si z toho můžu „vzít pro příště“. 

Moje cesta k (sebe)poznání nikdy nekončí.

Budoucnost

Ráda nahlížím za horizont. Myšlenky na budoucnost jsou pro mě velkou inspirací a motorem k tomu, co dělám.

Vztahy

Pevné vztahy jsou základem pro mou vedoucí pozici i sobní život.

Bez pevného vztahu s klientem

by nebylo možné ani naše koučování.

Produktivita

Baví mě
pracovat na nových věcech a výzvách.

Po dosažení cíle si odpočinu, dobiju energii a znovu se pouštím do dalších výzev.

Sebejistota

Jsem si vědoma svých schopností i limitů.

Jsem zodpovědná za svůj život a své úkoly. 

Vím, kdo jsem a proč dělám věci tak, jak je dělám.

bottom of page