Příběhy

Růstový hormon

v každém z nás

Kateřina Frodlová

Evu jsem potkala v mentoringovém programu pro podnikatelky. Stála jsem před rozhodnutím, jakým směrem se ve svém podnikání vydat.

 

Eva mi pozorně naslouchala a pomohla mi uvědomit si jednu pro mě důležitou věc. Že se svou energií potřebuji dělat dynamickou práci, která rychle odsýpá. Moc mi to ulehčilo se pak zaměřit na správný cíl.

 

Začala jsem si tak plnit svůj sen a dnes vydávám svůj časopis. Vážím si Evy jako skvělé koučky i jako schopné ženy.

Dagmar Feifrlíková

Moc mi pomohlo definovat si moje tři záměry/cíle z různých oblastí. Uvědomila jsem si, jak moc je důležité, aby fungovaly všechny oblasti mého života. A upřímně, když se nedaří v jednom, tak užít si radost z úspěchu v tom druhém a dalším nelze naplno.

 

Eva mě při každé lekci uklidnila a vrátila zpět tam, kde jsem potřebovala být. Pomohla mi srovnat si myšlenky a definovat priority a naopak upustit od věcí, které jen zabírají čas.

Super pomůcka, když se do něčeho nechce, je říci si: "Co se stane, když to udělám? Co se stane, když to neudělám?"

Během naší spolupráce jsem si nastavila systém práce v mém podnikání. Aby bylo efektivní, dokázala jsem ho skloubit s ostatními činnostmi a přitom se nevyšťavila.

 

Nastavila jsem si systém práce se svými lídry a systém vzdělávání offline i online pro členy týmu. Tak aby všichni členové mé obchodní a cestovatelské skupiny dostávali péči a informace a přitom, abych se z toho tzv. nezbláznila.

Ještě jednou moc děkuji za pomoc a profesionální přístup.